Konkurso ,,Rinkis profesiją“ dovana

10 Rugs 2021

 

Konkurso ,,Rinkis profesiją“ dovana – Autodromas

Praėjusiais metais 9-10 klasių mokiniai dalyvavo konkurse ,,Rinkis profesiją“ ir keletą aktyviausių mokinių laimėjo specialųjį prizą – kvietimą į Centro Autodromą visai klasei. Šiandien išvykos metu aplankėme Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro mokyklą, susipažinome su profesijomis, kurias galima įgyti, apžiūrėjome mokyklos erdves ir lydimi mokyklos atstovo bei mokinių, išvykome į Autodromą. Autodrome mokiniai dalyvavo viktorinoje, išbandė jėgas vairuodami simuliatoriumi, vaikščiojo apie kliūtis su specialiais akiniais bei važiavo autobusu ant slidžios dangos. Išvyka buvo prasminga ir džiugi.

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt