Edukacinė dailės ir etikos pamoka

15 Rugs 2021

Edukacinė dailės ir etikos pamoka

,,Tapatumo paieška kreivame veidrodyje”

   Integruota edukacinė dailės ir etikos pamoka  10 klasės pamoka vyko  P.Domšaičio galerijoje . Ją sudarė  dalys: pažinimo , ieškojimo, pritaikymo, kūrimo, vertinimo, įsivertinimo ir aptarimo. Mokiniams šauniai  sekėsi atlikti visas užduotis, ypač  kūrybinėje dalyje mokiniams puikiai pavyko atlikti nuotaikų ir emocijų kūrimo užduotis. Tapatumo paieška vyko stebint paveikslus ir vaizduojamas skulptūras. Galerijos erdvės,  eksponatai,  praplėtė  mokinių akiratį, išmokė pamatyti panašius ir skirtingus  bruožų žiūrint į save veidrodyje ir stebint nutapytus portretus. Pamoka buvo kūrybinga ir nuotaikinga.

                                                                                                             Mokytojos Violeta Ir Daiva

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt