Pergalė skaitovų konkurse

17 Lap 2021

Didžiausi sveikinimai lietuvių kalbos vyr. mokytojai Astai Gilvonauskienei gavus Lietuvos respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėką už Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso laimėtojų parengimą!!! Šiame konkurse tarp 40 skaitovų iš visos Lietuvos dalyvavo ir mūsų rajono atstovai. Norisi pasidžiaugti ir pasididžiuoti, kad mūsų rajono mokiniai puikiai pasirodė ir pelnė net 4 garbingus apdovanojimus. Iš jų 5-8 klasių amžiaus grupėje Lapių pagrindinės mokyklos mokinys Darius Jakaitis sužavėjo komisiją Kęstučio Navako ,,Udo ir Dra niekaip nesusikalba“ kūrinio skaitymu ir pelnė II-ojo laipsnio diplomą!!!

Paveikslėlių galerija

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt