Bendra ESF projekto pamoka

10 Vas 2022

 

Vasario 10  dieną Lapių pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniai dalyvavo bendroje ESF projekto „Rašymo įgūdžių gerinimas diegiant virtualias aplinkas trijose veiklą tobulinančiose mokyklose“  pamokoje kartu su Klaipėdos Gedminų progimnazijos bei Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos mokiniais. Pamokos uždavinys: dirbant grupėse ir pagal nurodytus aspektus atlikus užduotis, pristatyti sukurtus darbus bei paskelbti nutarimą dėl knygos įtraukimo į privalomosios literatūros sąrašą. Pamoka pavyko puikiai, knyga mokinius sužavėjo ir verta būti privalomosios literatūros mokiniams sąraše.

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt