Projektas „Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis.“

09 Vas 2022

 

Projektas „Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis.“, bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

 Lapių pagrindinės mokyklos mokiniai dėkingi gavę  progą pasinaudoti projekto galimybėmis-  Utrių kalno čiuožykloje pasimokyti slidinėti slidėmis ir snieglentėmis, padedant profesionaliems instruktoriams.

Pirmieji slydimai baltu sniegu nežadėjo nieko gero, bet profesionalūs, kantrūs ir rūpestingi instruktoriai nenuleido rankų, kėlė vaikus nuo sniegu padengto kalno, drąsino bandyti dar ir dar, ir dar... Po trijų savaičių, arba šešių treniruočių, instruktorių balsų Utrių kalno papėdėje praktiškai nebuvo įmanoma išgirsti, nes sportiški, azarto ištroškę mokiniai pasiėmė tiek informacijos iš čiuožimo žinovų, kad jiems beliko grožėtis plastiškais mokinių judesiais ir nuostabiai įveiktu kalnu bei kliūtimis.  Labai gaila, kad orai neleido ilgiau tęsti slidinėjimo užsiėmimų, nes mokiniai labai jų laukė ir norėjo kuo daugiau praktikos, kad ateityje galėtų patys, savarankiškai, be instruktorių priežiūros stebinti slidinėjimo greičiu, plastiškumu bei triukais.

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt